1419888. TASKE og TELEFONKASSE, Adax.
Sort lædertaske. Justerbar skulderrem. Seks indvendige rum, hvoraf tre har lynlås. Mærket "Adax" og nummereret: 225188.
30 x 23 x 9 cm.
Telefontaske/pung i sort læder.
Støvpose medfølger.
-Et ydre rum til telefonen, -Pung Inde i tre rum, et møntrum med lynlås og 3 kortpladser. Mærket "Adax" nummereret: 441292.
16 x 8 x 3 cm.
Mindre slitage, ridser. Telefonetui/pung i ny stand.
30 x 23 x 9 cm.
Støvpose medfølger.
16 x 8 x 3 cm.