OVNUDVIDELSE begyndelsen af det 20. århundrede.

141970. OVNUDVIDELSE begyndelsen af det 20. århundrede.

Støbejern Stemplet Linköping støberi. Totallængde 87, højde 31 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 3.571