SLUTSTED, LAB gruppe, ss1300.

SLUTSTED, LAB gruppe, ss1300.
1419628. SLUTSTED, LAB gruppe, ss1300.

Udgangstrin med strømledning.
Længde 43 cm, bredde 39 cm.

Brugsslitage. Ridser og stød. Ikke funktionstestet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Udgangstrin med strømledning.
Længde 43 cm, bredde 39 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 1.663