INGVAR STRIDSBERG. Olie på lærred, signeret.

141914. INGVAR STRIDSBERG. Olie på lærred, signeret.

Kunstneren fra Njurunda. Mål 80 x 64 cm.

Let Brugsslitage. Små mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Let Brugsslitage. Små mærker.

Antal besøg: 2.982