VÆGUR, Waterbury Clock Co, 1800-tallet.

1418224. VÆGUR, Waterbury Clock Co, 1800-tallet.

Højde 66 cm Bredde 39 cm Dybde 11 cm.

Brugsslitage, 1 bly mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, 1 bly mangler.

Antal besøg: 991