LARS DAN. Farvelitografi.

LARS DAN. Farvelitografi.
1417930. LARS DAN. Farvelitografi.

Abstrakt komposition. Signeret og nummereret 154/180 ex. 100x69 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Overfladeslitage.

Antal besøg: 267