FIGUR, keramik, Michael Andersen, Danmark.

1417360. FIGUR, keramik, Michael Andersen, Danmark.

Isbjørn. Længde 14 cm. Højde 7 cm. Signeret FA 40551.

Mindre Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Overfladeslitage.

Antal besøg: 488