Kommode sidst i det 20. århundrede.

141538. Kommode sidst i det 20. århundrede.

5 boks valnød farve med dekormalede kasse forstykker Længde 76, bredde 37, højde 89 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 612