ROLEX DAG DATO OYSTER PERPETUAL 18 KT GULT GULD.

1414905. ROLEX DAG DATO OYSTER PERPETUAL 18 KT GULT GULD.

Rolex Day Date Oyster Perpetual, Geneve Swiss made, 18 karat gult guld, vægt: 132,2 g, stemplet, urkassediameter uden krone: 36 mm, datovisning, dagsvisning, med original faktura og æske, med Rolex President armbånd, modelår 1976.

God stand, lidt brugsspor, med original faktura og æske, se billeder.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 3.482