1414905. ROLEX DAG DATO OYSTER PERPETUAL 18 KT GULT GULD.
Rolex Day Date Oyster Perpetual, Geneve Swiss made, 18 karat gult guld, vægt: 132,2 g, stemplet, urkassediameter uden krone: 36 mm, datovisning, dagsvisning, med original faktura og æske, med Rolex President armbånd, modelår 1976.
God stand, lidt brugsspor, med original faktura og æske, se billeder.