MARTIN POSER. Akvareller, 2 stk, "Öland" og stilleben med kirsebær, sign.

1414789. MARTIN POSER. Akvareller, 2 stk, "Öland" og stilleben med kirsebær, sign.

Dagsmål ca 16 x 13 cm og 26 x 42 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen. Et blad løst indrammet.

Kunstner/designer

Martin Poser (1909–1999)

Få foretaget en gratis vurdering!

Kunstner/designer

Martin Poser (1909–1999)

Antal besøg: 925