CARL-GUSTAV OLDERIUS. Olie på lærred, signeret.

141457. CARL-GUSTAV OLDERIUS. Olie på lærred, signeret.

Mål 53,5 x 56 cm.

Let Brugsslitage. Mindre mærke/farvetab på lærredet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mål 53,5 x 56 cm.

Antal besøg: 2.767