BORDLAMPE, Tilgmans keramik, monogram signeret SJ.

14144. BORDLAMPE, Tilgmans keramik, monogram signeret SJ.

Indretning af rådyr. Total højde 38 cm. Skærm medfølger.

Brugsslitage. Lampeholder løs i gevind.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.197