FRAMES, et par, neo-rokoko, anden halvdel af 1800-tallet.

141418. FRAMES, et par, neo-rokoko, anden halvdel af 1800-tallet.

Forgyldt og bronze.
Ydermål 56 x 48 cm.
Indvendige mål 40 x 33 cm.

Skader og slitage. En lidt større.

Få foretaget en gratis vurdering!

Forgyldt og bronze.
Ydermål 56 x 48 cm.
Indvendige mål 40 x 33 cm.

Antal besøg: 770