VASE, keramik, Curt M Addin Glumslöv.

1414053. VASE, keramik, Curt M Addin Glumslöv.

H 22, B 20, D 10 cm.
Dybt stemplet Curt M Addin Glumslöv og signeret CMA.

God stand.

Få foretaget en gratis vurdering!

H 22, B 20, D 10 cm.

God stand.

Antal besøg: 8.284