CARL BRANDT. Bjerglandskab, olie på lærred, signeret og dateret 1915.

1413877. CARL BRANDT. Bjerglandskab, olie på lærred, signeret og dateret 1915.

70 x 104 cm.

Slitage med ridser, pletter, skader på lærred, reparation med retouchering, lejlighedsvis farvetab, underkant med limrester eller lignende.

Kunstner/designer

Carl Brandt (1871–1930)

Få foretaget en gratis vurdering!

70 x 104 cm.

Kunstner/designer

Carl Brandt (1871–1930)

Antal besøg: 632