DESK, sen barok, 1700-tallet.

1413073. DESK, sen barok, 1700-tallet.

Fineret med valnød. Tre skuffer, trækhåndtag i messing. Bredde 74 cm, dybde 46 cm, højde 75 cm.

Slitage, skader, mærker, revner, kassebunde med kraftige revner, pletter, masketunge, ben lidt løse, evt. reparationer.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.081