Vi benytter
cookies
Skjul denne meddelelse
Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Halmstads Auktionskammare
Møbler
Lænestole og stole
STOL, træ, rigt udskåret, anden halvdel af det 20. århundrede.
1412502. STOL, træ, rigt udskåret, anden halvdel af det 20. århundrede.
Højde 93 cm.
Vis hele teksten
Slitage og mærker.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
Højde 93 cm.
Vis hele teksten
Slitage og mærker.
Halmstads Auktionskammare
Antal besøg:
169