12 SØLVSKEER SØLVSKE.

12 SØLVSKEER SØLVSKE.
1411011. 12 SØLVSKEER SØLVSKE.

12 SØLVSKEER ægte sølv model "HAGA" med en længde på 11 cm, stemplet, vægt 125 gram.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.956