TE-SÆT, TRE DELE.

TE-SÆT, TRE DELE.
1410965. TE-SÆT, TRE DELE.

Sølv, indvendig forgyldt og sortfarvet træ, stemplet Sheffield 1904, kandelængde 21 cm, vægt 423 gram, kasse.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!
1410965. TE-SÆT, TRE DELE.

Brugsslitage.

Antal besøg: 454