KORT, Europa, 20. århundrede.

KORT, Europa, 20. århundrede.
1410872. KORT, Europa, 20. århundrede.

Cirka 120 x 175 cm.

Brugsslitage. Skader og reparationer.

Få foretaget en gratis vurdering!

Cirka 120 x 175 cm.

Antal besøg: 871