HERREARMÅDUR, Omega Automatic Genéve, Guld på stål.

1410596. HERREARMÅDUR, Omega Automatic Genéve, Guld på stål.

Omega Automatisk Genéve med en diameter inkl. krone ca 38 mm, formentlig originalt armbånd mærket OMEGA SWISS MADE.

Brugsslitage, mindre ridser i "glasset", fungerer ved katalogisering, der gives ingen funktionsgaranti på ældre ure.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 825