Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Auktionshuset Thelin & Johansson
Belysning & Lamper
Lysestager
LYSESTAGE, 6-armet, Josef Frank for Firma Svenskt Tenn.
140901. LYSESTAGE, 6-armet, Josef Frank for Firma Svenskt Tenn.
Messing, højde 22 cm.
Vis hele teksten
Slitage, ridser.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
Messing, højde 22 cm.
Vis hele teksten
Slitage, ridser.
Antal besøg:
2.079