INKHORN I FORM AF EN OKSE.

INKHORN I FORM AF EN OKSE.
1408414. INKHORN I FORM AF EN OKSE.

Bronze, Japan, signeret, Meiji, begyndelsen af det 20. århundrede, længde 13,5 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 2.287