CIGARETTÆNDER i etui, forgyldt, Berendsohn AG.

140728. CIGARETTÆNDER i etui, forgyldt, Berendsohn AG.

med sag.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

med sag.

Brugsslitage.

Antal besøg: 2.761