MIHAIL CHEMIAKIN. Litografi, "Sans Titre", ikke signeret.

140675. MIHAIL CHEMIAKIN. Litografi, "Sans Titre", ikke signeret.

Blade, billedstørrelse 50 x 50 cm.

Ikke vædret.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ikke vædret.

Antal besøg: 1.210