STEFAN HEDSTRÖM. olie på lærred.

1405484. STEFAN HEDSTRÖM. olie på lærred.

Vandrende mennesker, signeret og dateret 00, 32x23 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Overfladeslitage.

Antal besøg: 648