PABLO PICASSO. LITOGRAFI.

PABLO PICASSO. LITOGRAFI.
1405208. PABLO PICASSO. LITOGRAFI.

Picasso-litografi, indrammet, dateret 21.12.53, billedmål: 34,5 y 25,5 cm, rammemål: 50 x 49,5 cm.

Alders- og slidtegn, se billeder.

Kunstner/designer

Pablo Picasso (1881–1973)

Få foretaget en gratis vurdering!

Kunstner/designer

Pablo Picasso (1881–1973)

Antal besøg: 981