PABLO PICASSO. LITOGRAFI 2 ARK.

1405154. PABLO PICASSO. LITOGRAFI 2 ARK.

To Picasso-litografier, indrammet på begge sider, (2 ark i én ramme), billedmål: 26 x 24 cm, rammemål: 50 x 49 cm.

1. Tyrefægtning motiv signeret 2. Tyrefægter på perd mod tyr.

Alders- og slidtegn, se billeder.

Kunstner/designer

Pablo Picasso (1881–1973)

Få foretaget en gratis vurdering!

Kunstner/designer

Pablo Picasso (1881–1973)

Antal besøg: 1.108