CIGARETETUSKE, sølv, 20. århundrede.

1404764. CIGARETETUSKE, sølv, 20. århundrede.

højde 8,5 cm, bredde 10 cm, totalvægt 160 gram.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 341