FIGUR, træsnit, signeret S Husman og dateret 1972.

140432. FIGUR, træsnit, signeret S Husman og dateret 1972.

Jæger med jagthund. Højde excl konsol ca 27 cm.

konsol monteret over signatur. Riffel limet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.016