BORDLAMPE, nysølv. Art-deco, GAB 1930'erne.

140203. BORDLAMPE, nysølv. Art-deco, GAB 1930'erne.

Kugleformet med stjernedekoration. Højde eksklusiv skærmholder, 30 cm.

Mindre Brugsslitage, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Brugsslitage, ridser.

Antal besøg: 1.756