JAGTROFÆER, 5 stk, Råbockshorn, 1900-tallet.

140090. JAGTROFÆER, 5 stk, Råbockshorn, 1900-tallet.

Monteret på træplader. Højde på fliser 3 x 25 cm, 2 x 20 cm.

Brugsslitage, ridser, mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, ridser, mærker.

Antal besøg: 1.520