TASKE, Bol-Perdix.

TASKE, Bol-Perdix.
1400724. TASKE, Bol-Perdix.

Håndtaske lavet af python med spænde. Foret med beige ruskind. To lommer, den ene med lynlås. Mærket: "Bol-Perdix Made in Spain". 17 x 20 cm.

Mindre slitage. Skulderrem mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!
1400724. TASKE, Bol-Perdix.

Antal besøg: 4.814