Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Göteborgs Auktionsverk
Kunst
Malerie
HASSAN BJÖRNSTRÖM. Kystbillede Grebbestad, olie på lærred, signeret og dateret 1970.
1399820. HASSAN BJÖRNSTRÖM. Kystbillede Grebbestad, olie på lærred, signeret og dateret 1970.
49 x 64 cm.
Vis hele teksten
Ingen anmærkninger.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
49 x 64 cm.
Vis hele teksten
Ingen anmærkninger.
Göteborgs Auktionsverk
Antal besøg:
709