Kommode, senbarok stil, 1800-/1900-t.

139972. Kommode, senbarok stil, 1800-/1900-t.

2 skuffer, rodfiner, intarsiaindlæg på skuffefront, støbt beslag, højde 65 cm, længde 106, dybde 49 cm.

Brugsslitage, ridser, vandpletter på skiven, 2 hak / skader på skiven.

Få foretaget en gratis vurdering!

Leiflers Auktionshus
Antal besøg: 765