BLOMSTER bord, travetin.

BLOMSTER bord, travetin.
1398262. BLOMSTER bord, travetin.

Blomsterbord med plade og stativ i travetin, anden halvdel af det 20. århundrede Højde 50,5 cm Længde 80 cm Bredde 60 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.035