PLATEAFPILLER, Dual 1225.

PLATEAFPILLER, Dual 1225.
1397970. PLATEAFPILLER, Dual 1225.

38 x 32 cm Proveniens et samlerhjem i Kronoberg.

Brugsslitage, arbejdede på tidspunktet for katalogisering. Der ydes ingen funktionsgaranti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 3.864