SKÅL, glas, Pukeberg.

SKÅL, glas, Pukeberg.
1397576. SKÅL, glas, Pukeberg.

Uidentificeret signatur og dateret 00- Højde 20 cm. Diameter 23 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Overfladeslitage.

Antal besøg: 578