EDVIN ÖHRSTRÖM, Ariel Vas Orrefors, Signeret.

1396283. EDVIN ÖHRSTRÖM, Ariel Vas Orrefors, Signeret.

Vase Orrefors ca 1957, Ariel, dekoration af vandrette bånd i rubinrød og luftbobler, signeret ORREFORS Ariel No 473 F EDVIN ÖHRSTRÖM, højde 19,5 cm.

Mindre Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Brugsslitage.

Antal besøg: 2.232