DRAG SPIL, "Curtini" anden halvdel af det 20. århundrede.

1395491. DRAG SPIL, "Curtini" anden halvdel af det 20. århundrede.

Med tilhørende taske Længde på harmonika 45 cm.

Der mangler et spænde i den øverste del og hjørnet er slukket.
Brugsslitage med enkelte ridser på bagsiden.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.287