GULVLAMPE, træarm, midten af det 20. århundrede.

139441. GULVLAMPE, træarm, midten af det 20. århundrede.

Højde 144 cm.

Brugsslitage. Spor efter tidligere reparation af mindre finerskader på fod.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 144 cm.

Antal besøg: 8.928