STAR WARS, "Luke Skywalker Force FX Lightsaber", Master Replicas, 2005.

1393614. STAR WARS, "Luke Skywalker Force FX Lightsaber", Master Replicas, 2005.

Længde 111 cm. I original æske, med stativ.

Slitage med mærker og ridser. Sprække. Ikke funktionstestet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.704