ANNONCESKILTE, 15 stk., pap, første halvdel af 1900-tallet.

139201. ANNONCESKILTE, 15 stk., pap, første halvdel af 1900-tallet.

Blandt andet Zeniths plantemargarine og Mazetti kuponfri krydderier (kanel). Måler den største 47 x 32 cm.

Skader / ridser / rifter / slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 962