AXEL ÖSTTERBERG. Radering, "Elg" signeret og dateret.

139075. AXEL ÖSTTERBERG. Radering, "Elg" signeret og dateret.

Tryk af Axel Österberg (1866-1952), dateret 1928 34 X 48 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 15.653