Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Halmstads Auktionskammare
Øvrigt
Musikinstrumenter
MANDOLIN, serienummer 203022 Levin Herman Carlson Gøteborg.
1389572. MANDOLIN, serienummer 203022 Levin Herman Carlson Gøteborg.
Længde 83 cm.
Vis hele teksten
Slitage og ridser.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
Længde 83 cm.
Vis hele teksten
Slitage og ridser.
Halmstads Auktionskammare
Antal besøg:
681