HENRIK SKAGH. Olie på lærred, signeret.

138890. HENRIK SKAGH. Olie på lærred, signeret.

Kystbillede, 70 x 110 cm.

uindrammet, krakeleret.

Få foretaget en gratis vurdering!

Kystbillede, 70 x 110 cm.

uindrammet, krakeleret.

Antal besøg: 3.557