Vedhæng, sølv, i form af en drage, 20. århundrede.

138854. Vedhæng, sølv, i form af en drage, 20. århundrede.

Højde 3,2 cm Ustemplet sølv.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 3,2 cm Ustemplet sølv.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 781