138843. Sæt OF TABLETS (3). Blandet.
1. Klovn med guitar. Farvelitografi. Signeret Schyl. 60x38 cm.
2. Motiv fra Brantevik ?. Pastel. Usigneret. 31x44 cm.
3. Brantevik. Kridt. Signeret og dateret 35/8 -54. 14x23 cm.