SPEJL skænk, århundredeskiftet 1900.

1388294. SPEJL skænk, århundredeskiftet 1900.

Skænk med låger og to skuffer.
Top med 2 spejle, bredde 110 cm, dybde 47 cm, højde 175 cm.

Slitage og mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage og mærker.

Antal besøg: 380