SPISEGRUPPEN, 5 dele, eg, 1900-tallet.

1388259. SPISEGRUPPEN, 5 dele, eg, 1900-tallet.

Bordet måler 110x90 cm, højde 75 cm, + 2 ekstra brædder, bredde 45 cm hver. Ryghøjden på stolene 104 cm.

Slitage, ridser og mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, ridser og mærker.

Antal besøg: 532